Yasak Elma Son Bölüm 145. Bölüm 6 Haziran Tek Parça İzle

Yasak Elma Son Bölüm 145. Bölüm 6 Haziran Tek Parça İzle
Ender ve Yıldız’ın Handan’dan kurtulmak için yaptıkları planın işe yaradığını düşünürlerken, Handan kendi planını çoktan devreye sokmuştur. Doğan da, Çağatay’ı Yıldız’ın hayatından tamamen çıkarmak ister.

Yasak Elma Her Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

YASAK ELMA 144. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Handan, Fido’yla Ekin’in restoranına gidiyor. Orada, Caner ile Emir’in fotoğraflarını çekeceğini bilip bol bol Fido’yla samimi bozlar veriyor. Kumru’ya da biriyle görüşmeye başladığını söylüyor. Bu arada Handan, Yıldız ile Doğan’ın arasını açmak için Halit Can’ı hedef alıyor.

Halit Can’ın okulundan birini ayarlayıp ona tebeşir tozu verip ateşlenmesini sağlıyor. Doğan, Yıldız ile Çağatay’ın Halit Can için bir araya geldiğini öğrenince rahatsız oluyor. Ertesi gün yine Halit Can ateşleniyor. Bu sefer Çağatay ile Yıldız, onu hastaneye götürüyor. Doğan hastaneye gittiğinde Çağatay’ın Yıldız’a sarılıp onu teselli ettiğini görüyor.


İyice rahatsız olan Doğan, Çağatay’ın kovduğu hizmetçiyi buldurup para veriyor ve onun Çağatay’dan şikayetçi olmasını sağlıyor. Karakola götürülen Çağatay, hizmetçisine taciz etmekle suçlanıyor. Hemen bu olanlar haber oluyor. Yıldız, Çağatay’ın böyle bir şey yaptığına inanmıyor. Çağatay’a, mahkemede şahitlik yapmayı kabul ediyor.


Doğan Yıldız’a, Halit Can’ın velayetini Çağatay’dan alabileceğini onu kendi nüfusuna almak istediğini söylüyor. Handan, yardımcısına Kumru’yu aratıp annesinin sevgilisi tarafından dolandırıldığını ve ona ulaşamadığını söyletiyor. Kumru, annesini her yerde arıyor. En sonunda onun intihar ettiğini öğreniyor.


Handan yalandan intihar etmiş gibi yapıyor. Midesi yıkanan Handan’ı Kumru alıp eve getiriyor. Doğan, Handan’a tüm zararını karşılayacağını, onun yüzünden eşinin huzursuz olmasını istemediğini hemen İstanbul’dan gitmesini istediğini söylüyor. Kumru babasına bunun pek mümkün olmayacağını, çünkü hisselerini annesine devir ettiğini açıklıyor.


Doğan, kızının bu yaptığı karşısında şok oluyor. Yıldız’da Handan’dan kurtulamayacağı için üzülüyor

Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Ender ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Yapılan soruşturmanın ardından bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yaptığı anlaşılır ve dava kapanır.

Yasak Elma 145. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar.


Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir hayli şımartmıştır. Yurt dışındaki eğitimini tamamlayan Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir.


Kumru oldukça güzel, modern, pervasız ve özgüvenlidir. Babasının imkanları, kendi fiziki özellikleri, eğitimi ve alt yapısı sayesinde kimseye müdanası olmayan bir kadındır.

Yıldız sürekli sosyete ve moda dergilerine kapak olan Kumru’yu kendine rol model olarak benimser.


Zehra Amerika’ya yerleşmiştir. Ender ise patlama sonrası iyileştikten sonra Kaya’yla birlikte Londra’ya taşınır. Beraberlikleri bir süre çok mutlu ilerlese de, zamanla monotonlaşmaya başlar. Ender, Londra’da sıradan bir kadın olmaktan mutlu değildir. Uzun süren tartışmalar sonrası çift yollarını ayırmaya karar verir. Hasan Ali’nin ölümü sonrası Çağatay yaşadığı bunalımın da etkisiyle işlerle ilgilenmemiş ve şirket kötü duruma düşmüştür.

Ender Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a geri dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve sallantıda olan holdingin durumunu toparlamaktır.


Ender İstanbul’daki hayatına hızlı bir dönüş yaparken, Yıldız da Çağatay’ı yeniden kazanma telaşındadır.

Yasak Elma 145. Bölüm 6 Haziran Tek Parça İzlemek için tıkla


Yasak Elma 145. Bölüm 1. Fragmanı