Senden Daha Güzel İlk Bölüm 1. Bölüm Tek Parça İzle

Senden Daha Güzel İlk Bölüm 1. Bölüm Tek Parça İzle
Senden Daha Güzel dizisi, Antepli bir kadın doktor ile İstanbullu ünlü bir estetik cerrahın yollarının kesişmesini konu ediniyor. İkilinin arasında yaşanan komediyle karışık romantik anlar ekrana getirilecek. Cemre Baysel, Antepli doktoru canlandırırken, Burak Çelik ise ünlü estetik cerrah karakterine hayat verecek.

Dermatolog olarak çalışan Efsun, Gaziantep’te bir köyde babasıyla birlikte huzur içinde yaşamaktadır. Annesi küçük yaşta onu ve babasını terk ederek İstanbul’a taşınmış ve Türkiye’nin en önemli estetik cerrahlarından biri olmuştur. Efsun‘a  annesinden bir anda haber gelir. Annesi ölüm döşeğindedir ve şoförünü göndererek Efsun ile görüşmek istediğini söyler.

İstanbul’a giden Efsun bir sürprizle karşılaşır. Büyük bir estetik kliniğinin sahibi olan annesi, Efsun’dan klinikte çalışmasını ister. Şoför sandığı Emir aslında annesinin ortağı Kaya Bey’in oğludur. Yakışıklı, karizmatik bir cerrah olan Emir, Efsun’un kliniği elinden almaya geldiğini sanıp Efsun ile mücadeleye girişir. 


Efsun Gaziantep'te bir köyde dermatolog olarak çalışmakta, babasıyla çiftlikte mutlu mesut yaşamaktadır. 21 yıl önce onları terk eden ve o zamandan beri görmediği annesi Pervin'den haber gelir. Ünlü bir estetik cerrah olan Pervin kızıyla son bir kez görüşmek istemektedir. Pervin'in gönderdiği şoför Kaan'la İstanbul'a gelen Efsun, büyük bir süprizle karşılaşır. Ne annesi ne de onu getiren şoför doğruyu söylemektedir. Bir günlüğüne geldiği İstanbul, Efsun'un bütün hayatını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.


Oyuncular: Cemre Baysel, Burak Çelik, Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen.


KÜNYE

YAPIM ŞİRKETİ: GOLD FİLM

YAPIMCI: Faruk Turgut

YÖNETMEN: Ketche

SENARİST: Ayşe Üner Kutlu

Senden Daha Güzel 1. Bölüm Tek Parça İzlemek için tıkla