Masumlar Apartmanı 51.Bölüm Fragmanı İzle 14 Aralık Salı

Masumlar Apartmanı 51.Bölüm Fragmanı İzle 14 Aralık Salı
Masumlar Apartmanı 51.Bölüm 14 Aralık Salı Fragmanı İzle...TRT 1'in vazgeçilmez dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile salı günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. 14 Aralık Salı günü 51.bölümü yayınlanan dizinin gelecek hafta yayınlanacak 51.bölümünde neler olacak?

Han, Ceylan’la karşılaşmanın etkisiyle altüst olmuşken gelen bir telefon onu gerçeklere döndürür. Yeni bir kriz sayesinde Ceylan’dan kurtulduğunu düşünür ancak işler beklediği gibi gitmez. Safiye, sokakta yapayalnız kalmanın dehşeti içindedir. Sonunda hiç beklemediği, tanıdık bir yüz yardımına yetişir. Safiye, Han’ın itirazlarına rağmen Ceylan’ı kahveye eve çağırır ve aklındakileri konuşur. Esat, Gülben ve Esra, Ceylan’ın sergisini gezerler. Safiye, Naci’yle arasına mesafe koymaya karar vermişken yaşanan bir gelişme, bu kararı uygulamasını engeller ve Safiye gecenin bir vakti kendini hiç beklemediği bir yerde bulur. Han ise olayların akışını değiştirecek bir adım atar.
 
Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan “Masumlar Apartmanı” yeni bölümleriyle her salı 20.00’de TRT 1’de!

Yeni Bölüm Fragmanı Henüz Yayınlanmadı! Yayınlandıktan Sonra Sayfamızda Olacaktır.