Kuran'ı Kerim Yırttı Sonu Tam İbretlikDünyayı Şok Eden Bir Olay!
Rana 21 yaşında Dubai’de yaşayan bir kızdır ve annesi ve iki kardeşi ile birlikte yaşamaktadır.
Annesi bazı sebeplerden dolayı eşinden ayrılmış, Rana’nın babası başka bir kadınla evlendiği için çocukları yanına almamıştı.


Rana’nın annesi babasından aldığı tazminat ve nafaka ile çocukları ile birlikte yaşamaktadır.
Rana’nın annesi Meryem eşinden ayrıldıktan sonra evinden çıkmamaya gayret göstermiş gününü genelde Kuran okuyarak geçirmeye gayret etmiştir.

Fakat kızı Rana annesinin aksine, babasızlığın da verdiği başıboşlukla gecelere kadar dışarılarda hayatını yaşayan, nargile kafelerden ve dans pistlerinden inmeyen bir hale gelmişti.

Annesi Rana’yı uyardıkça araladı açılmaya başlamış, Rana artık annesine inat uygunsuz davranışlar içine girmeye başlamıştı.

Annesi ne derse tersini yapmak gibi kötü bir huy edinmiş, bunu artık adet haline getirmişti.
Annesinin de artık dua etmekten başka bir çaresi kalmamıştı.

Rana 21 yaşına gelmesine rağmen ne namazını kılıyor, nede oruç tutuyordu. Sadece adet olduğu için dışarı çıkarken başına yarım bir örtü atıyor, ama erkeklerle aynı ortamda uygunsuz bir şekilde bulunmaktan hiç çekinmiyordu.

Ramazan aynın son günleri, günlerden mübarek kadir gecesiydi, Meryem hanım evde gece namazı kılıp Kuran okurken Rana odasında yüksek sesle açtığı müzikle dans ediyordu.
Annesi bir süre bekledi ve yaramaz kızının dikkatini çekebilmek için Kuran okurken sesini yükseltmeye başladı.


Meryem hanım sesini yükselttikçe içeriden de Rana müziğin sesini yükseltiyordu. Kendince annesi ile inatlaşıyordu ama yaptığı saygısızlığı aslında Kuran’a yapıyordu, hem de Kadir gecesinde.
Annesi artık dayanamamıştı, Kuran okumayı bırakıp elinde Kuran’ı kerim ile Rana’nın odasına girdi ve yüksek bir ses tonuyla bugünün kadir gecesi olduğunu bari bugün yapma diye kızına kızdı.


Ama karşılaştığı tepki sonrasında olanlar ona hayatının şokunu yaşatmıştı.
devamını okumak için görsele t.klayarak ilerleyiniz.