Kocasını Kendine Bağlamak İçin Öyle Bir Şey Yaptı KiMeryem 30 yaşında zengin ve güzel bir kadındı. Yedi yıl önce Taner ile evlenmişlerdi. Taner, Meryem ile evlenmek istememiş olmasına rağmen ailesinin ekonomik olarak zor durumda kalması sebebiyle Meryem ile evliliği kabul etmişti.

Taner uzun boylu yakışıklı bir erkekti. Meryem ile evliliği onun için sadece bir zaruret olarak kalmış, ona bir türlü ısınamamıştı. Taner’in Meryem’i sevememesinin esas sebebi Meryem’in mal varlığı ile Taner’in üzerinde hakimiyet kurma çabasıydı.


Meryem bir eş gibi davranmak yerine bir patron gibi davranıyor, Taner onun yanında kendisini bir köle gibi hissediyordu.
Evliliklerinin üzerinden yedi yıl geçmesine rağmen çocuklarının olmaması da Taner’i Meryem’den iyice uzaklaştırmaya yetmişti. Meryem tüm sorunlara rağmen Taner’i seviyor ve bu sevgisinde bazı zamanlarda aşırıya gidiyordu.

Çocuklarının olmaması ve Taner’in ailesinin ekonomik sorunlardan kurtulmuş olması nedeniyle Taner’in onu terk etmesinden çok korkuyordu. Meryem etrafında ki diğer kadınlara, Taner gibi yakışıklı bir erkeğe sahip olmakla hava atar ve bunu bir ayrıcalık olarak görürdü.


Meryem, Taner’in son günlerde kendisinde iyice soğuduğunu ve ondan uzaklaşmak için her seferinde bir bahane uydurmasından rahatsız olmaya başlamıştı. Taner’in başka bir kadınla ilişkisinin olabileceği düşüncesi bile Meryem’i çıldırtıyordu.
Hayatında başka bir kadın olmasa zengin ve güzel bir kadından neden uzaklaşmak isterdi ki? Bunu bir türlü anlayamıyordu.


Meryem’e göre bir erkeği etkileyecek şey güzellik ve para idi. Meryem içini kemiren bu duyguları kendisine yakın gördüğü bir arkadaşına açtığında, arkadaşı ona öyle bir teklif yaptı ki, bu teklife Meryem bile şaşırmıştı, ama Taner’in sadece kendisinin olması için yapamayacağı hiçbir şey yoktu.
DEVAMINI OKUMAK İÇİN GÖRSELE T|KLAYARAK İLERLEYİNİZ