Kasaba Doktoru 9. Bölüm Bu Akşam 3 Haziran Tek Parça İzle

Kasaba Doktoru 9. Bölüm Bu Akşam 3 Haziran Tek Parça İzle
Kasaba Doktoru yeni bölümde neler olacak? Erol’un fenalaşıp hastaneye gelişi ile Yalçın, annesinin tedavisini öne sürerek Ömer’i kendi tarafına çekmeye çalışması ile başarılı olacak mı?

Erol’un fenalaşıp hastaneye gelişi tüm dengeleri altüst eder. Hakan ameliyatı öne çekmek için hızla bir ekip kurmak zorundadır.

Yalçın ise Hakan’ı yalnızlaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. Yalçın, annesinin tedavisini öne sürerek Ömer’i kendi tarafına çekmeye çalışır.

Kasaba Doktoru 9. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Leyla, Ömer’in annesi ile ilgili yalanını öğrenince araları açılır. Hakan yaptığı bir plan sayesinde Yalçın’ı kendi silahı ile vurur ve Mine ile arasındaki buzları eritir.

Ömer’in annesinin Uluçınar’a gelişi ile işler değişir. Yalçın tarafından istemediği bir şeyi yapmaya zorlanan Ömer, Hakan’a yakalanınca iyice köşeye sıkışır.


Kasaba Doktoru 9. Bölüm 3 Haziran Tek Parça İzlemek için tıkla

Kasaba Doktoru 8. Bölüm


Müfettişin tüm baskılarına rağmen İhsan’ın ameliyatına giren Hakan meslekten men edilir. Leyla ve Ömer, Uluçınar Hastanesi’ne dönerken bir zincirleme trafik kazasına şahit olur. Hastanede Hakan’dan başka doktor olmadığından, Hakan meslekten men edilmesine rağmen yaralılara müdahale etmeye devam eder. Bu durum Mine başta olmak üzere tüm ekibi korkutmaktadır; fakat Hakan’ın başka bir planı vardır.


Kazada yaralanan küçük bir kız olayların seyrini değiştirir. Yalçın, Bülent’ten ve Berk’ten beklediği performansı alamadığı için başka formüller üzerine düşünmeye başlar. Ömer uzun çabalar sonucu annesine ulaşır ancak onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir.


‘Kasaba Doktoru’ yeni bölümüyle her cuma saat 20.00’de TRT 1’de…

Kasaba Doktoru 9. Bölüm 1. Fragman