Kardeşlerim'de Harika Öyle Bir Şey Yaptı ki! Altından Nasıl Kalkacak?

Kardeşlerim'de Harika Öyle Bir Şey Yaptı ki! Altından Nasıl Kalkacak?
Kardeşlerim'de Harika Öyle Bir Şey Yaptı ki! Altından Nasıl Kalkacak?... Kardeşlerim dizi bu cumartesi günü 49.Bölümü ile ekranlara gelecek. Sevilerek ve beğenilerek izlenen dizide yaptıkları ile her zaman gündem olan Harika bu kez öyle bir şey yaptı ki; altından nasıl kalkacağı düşünülüyor. İşte 49.Bölüm için yayınlanan ve meraklandıran fragman:

Geçen Bölümde Neler Yaşandı?

Çocuklar, baygın bir halde acilen hastaneye kaldırılırken, yaşananlara sebep olduğu için Şengül de büyük bir pişmanlık duygusu içindedir ve kendisini suçlamaktadır. Çocukların başına gelenin sebebinin kendisi olduğunu açıklar.


Liselerarası Dans Yarışması’nda Ataman Koleji’ni en iyi şekilde temsil edecek öğrencilerin seçmeleri için, tüm çiftler bir an önce canla başla çalışmalara başlar. Tabi ki bu çiftler içerisinde en çok beğenileni Doruk ve Asiye'dir. Doruk ve Asiye dans yarışmasında büyük başarı elde edeceklerdir. 


Nebahat, Akif ile Suzan’ın tüm şartlara rağmen gerçekleştirdikleri evliliğe darbe vurmak için planlar yapar ve kolları sıvarken, Tolga ve Emir’in yaptığı sinsi oyun ise, Oğulcan’ı hayatına mal olabilecek kadar çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya bırakır.Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Çocukların başına gelenden dolayı tutuklanan Şengül aklanarak kurtulur. Ancak evde durumlar hiç de beklediği gibi olmayacaktır. Kocasını elinden alacak bir kişinin evdeki varlığından habersizdir. Acaba Orhan gönlünü başkasına mı kaptırıyor?

Diğer taraftan motor ile çukura düşen Oğulcan'ın hayatı tehlikede iken kurtulabilecek mi? Yoksa diziye veda mı edecek?


Diğer taraftan Harika ise geç bile kaldığı bir kararı verir Emir'den kurtulmak için onu araba ile göle atar. Harika katil mi olacak yoksa Emir'in kurtulma şansı var mı?