İyilik Dizisinin Oyuncularını Gören Sabırsızlıkla Beklemeye Başladı. İyilik Dizisinin Detayları Ortaya Çıktı...

İyilik Dizisinin Oyuncularını Gören Sabırsızlıkla Beklemeye Başladı. İyilik Dizisinin Detayları Ortaya Çıktı...
İyilik Dizisinin Oyuncularını Gören Sabırsızlıkla Beklemeye Başladı. İyilik Dizisinin Detayları Ortaya Çıktı... İyiliği yalnız iyiler anlar, kötülüğü herkes sloganı ile afişi yayınlanan ve yakın zamanda Fox TV'de başlayacak olan İyilik dizisi şimdiden adından söz ettirmeye başladı. Kadrosunda Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey gibi önemli başrol oyuncularının yer aldığı İyilik dizisi sosyal medyada gündem oldu. 29 Nisan Cuma akşamında ilk bölümü ile izleyicisinin karşısına geçecek olan İyilik dizisi şimdiden merakla bekleniyor.

Bir erkeğin etrafında iki kadın, birisi eşi diğeri ise sevgilisi. Evlilik aşkı öldürür mü? Sorusuna cevap arayan bir konu ile ekranlara gelecek olan İyilik’te çocuk sahibi Neslihan eşinin kendisini kardeşim dediği Damla ile aldattığını öğrenir. Bunun üzerine kocasına karşı ilgisini artıran Neslihan’ı ise Damla kaçıracaktır.


Bir defile partisinde Damla sevgilisinin kendisini hiçe saydığını ve Neslihan’ı tercih ettiğini görünce bunun hırsını Neslihan’dan almaya çalışır ve havuza giden Neslihan’ı kaçırır.


Bir dizi gidiyor bir dizi geliyor!

Fox TV’nin MEDYAPIM imzalı bir dizisi olan İyilik, Aşk Mantık İntikam dizisinin yerine Cuma günleri oynamaya başlayacak. Aşk Mantık İntikam’ın 42.bölümü ile ekranlar veda etmesinin ardından gelecek hafta 29 Nisan Cuma günü yayınlanmaya başlayacak olan İyilik yeni bir heyecana kapı aralayacak.


Sosyal medyada Aşk Mantık İntikam’ın bitmesine tepki gösterenler olduğu gibi, yeni başlayacak olan İyilik dizisinin fragmanlarını beğenerek heyecanla beklemeye başladığını söyleyenlerin sayısı da oldukça fazla.