Gelinim Mutfakta Son BÖLÜM 948. Bölüm 8 Haziran Tek Parça İzle

Gelinim Mutfakta  Son BÖLÜM 948. Bölüm 8 Haziran Tek Parça İzle
Yeşim, Beyhan Hanım ile sıkıntılı yarışma formatına dönüyor! Yeşim, kendisini bulmakta zorlanan Beyhan Hanıma veryansın ediyor. Karton Beyhan ile kaynanasına açıyor ağzını, yumuyor gözünü. Bunun üzerine Beyhan Hanım sinirlenerek, Yeşim'e annesinin resmini masadan kaldırması emrini veriyor.Nursel Ergin, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi? Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin?

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00'da Kanal D'de!

Gelinim Mutfakta 947. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Yeşim Öksüz ve Damla Saçıkara aldı! 1 çeyrek altını ise, bir gelin kazandı.Nursel Ergin, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi? Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? 


Heyecan, hırs ve büyük rekabet. Ortada tam tamına 20 çeyrek altın, 25 bilezik var. Mutfak çok, ama çok ısınacak; çünkü, Gelinim Mutfakta'da "Altın Final" başlıyor.

Bu sezonun şampiyonu kim olacak. Gelinim Mutfakta'da "Altın Final" çok yakında Kanal D'de!


Gelinim Mutfakta  948 Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEİÇİN TIKLA

İşte Altının Sahibi 

Günün kazananı belli oldu. "Ayılana Gazoz Bayılana Çeyrek" Kanal D'nin eğlenceli yemek programı Gelinim Mutfakta, Nursel Ergin'in sunumuyla ekrana geliyor! Yeni sürprizleriyle, eğlenceli bölümleriyle, duygu dolu dakikalarıyla ve gerilim dolu Gelinim Mutfakta hafta içi her gün sizlerle...


Nursel Ergin, Gelinim Mutfakta'nın 947. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?

Nursel Ergin, 947. Bölümde en beğendiği yemeğe 5 puan verdi!

Nursel Ergin, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi?

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!


Gelinim Mutfakta  948. Bölüm 8 Haziran Tek Parça İzlemek için tıkla