Gelinim Mutfakta "Altın Final 2022" yarışmacıları belli oldu! 6 Haziran Tek Parça İzle

Gelinim Mutfakta
Gelinim Mutfakta 946. Bölümde seyirci oylarıyla belirlenen iki gelin, "Altın Final 2022"de Aslıhan ile Damla'nın rakibi oldular!

Gelinim Mutfakta "Altın Final 2022" bugün tüm hızıyla başladı. Geçen haftadan Aslıhan Yiğit ve Damla Saçıkara, "Altın Final 2022"ye kalan yarışmacılar oldu.

Bu hafta sosyal medya oylarıyla iki gelin daha bu maceraya başlamış oldu. Aslıhan Yiğit ve Damla Saçıkara'nın yeni rakipleri ise; Yeşim Öksüz ile Hasret Vural oldu.

Gelinler, her gün çeyrek altın kazanarak finaldeki 25 altına kavuşmak için büyük mücadele verecek.Gelinim Mutfakta  946. Bölüm 6 Haziran Tek Parça İzlemek için tıkla


Tahsin Şef, Gullurikya Tatlısı'nı gözü kapalı yaptı! | Şef Kapımda 11. Bölüm

Mutfakta yemek yapacak malzeme yok mu diyorsunuz? Mutlaka bir şeyler vardır. Onlarla ne pişirebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? O halde buyurun “Şef Kapımda” programına… Sevilen Şef Tahsin Küçük; dolabınızdaki malzemelerle kısa sürede, ekonomik, lezzetli yemeklerin bulunduğu mükellef sofralar donatıyor. Birbirinden lezzetli ve ekonomik yemeklerin hem tariflerini veriyor hem de püf noktalarını paylaşıyor.

Tahsin Şef ile mutfağınız lezzet şölenine dönüşecek. Haydi siz de başvurun, Tahsin Şef mutfağınıza gelsin!