Evlilik Hakkında Her Şey'de Bora Gidecek mi?! Yeni Bölümde Neler Olacak?

Evlilik Hakkında Her Şey'de Bora Gidecek mi?! Yeni Bölümde Neler Olacak?
Evlilik Hakkında Her Şey'de Bora Gidecek mi?! Yeni Bölümde Neler Olacak?... Fox TV'nin sevilerek izlenen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey geçtiğimiz salı günü 28.bölümü ile ekranlara gelmişti. Bu hafta 29.bölümü ekranlara gelecek olan dizinin fragmanı yayınlandı. Fragmanda en çok konuşulan sahne Bora'nın gidip gitmeyeceği oldu.

Hiçbir şey hatırlayamadıkları kayıp zamanın gizemini çözmek ve Yalın’ı bulmak için geriye dönük adımlarını takip etmek zorunda kalan Sanem, Bora ve Güneş’i büyük bir macera beklemektedir. Azra’yı kırdığı için çok pişman olan Efe kızının ölümünden sorumlu olan Aziz’le yüzleşir. Bu yüzleşme aslında Efe’nin kendisiyle yüzleşmesidir. Aklındaki sorulara cevap arayan Efe’nin aradığı cevap ise Azra’nın kendisidir…

Azra, Nagehan ve Ekrem davasında önemli bir bilgi edinir. Dava ilerledikçe Aziz, Nagehan ve Ekrem üçgeninin ardındaki sırlar ortaya çıkmaya başlar. Geçmişi ve geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Nagehan’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Yavaş yavaş her şeyi hatırlamaya başlayan Aziz ise geçmişinin günahlarından temizlenmeye hazırdır. Çolpan ve Erman evlilik kararlarını duyuracakları büyük bir aile yemeği tertip ederler. Sanem ve Bora’nın son anda katıldıkları akşam yemeği, tüm aile için, beklenmeyen bir sürprizle sonlanır.