En Ez İlkokul Mezunu Binlerce Kamu Personel Alımı Yapacakİki büyük Kurumdan yılın en yüksek rakamda kamu personeli ve sözleşmeli personel alım ilanı yapıldı.
Orman Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Müdürlüğü'nün Binlerce Personel Alacağı duyuruldu.

Orman Genel Müdürlüğü en az ilkokul mezunu farklı unvanlarda 16500 işçi ve kamu personel alımı yapacak. OGM personel alımı kadro dağılımı ile birlikte unvan dağılımını sundu.


OGM en az ilkokul mezunu 16500 işçi ve kamu personeli Alımı Açıklaması

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere binlerce personel alımı yapıyor. İlana müdürlük 10 Bin Yangın işçisi 1000 orman mühendis, 5 bin muhafaza memuru ve 500 tekniker alımı yapacağını ilan etti.


Orman işçi alımı en az ilkokul mezunu adaylar arasından yapılması bekleniyor. Görev esnasında yaralananlara tazminat verileceği belirtilmiştir. Adayların görev sırasında adayların yaptığı başarıları dikkate alınarak atamaları yapılacaktır. Emekli olan personellerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

JGK 5 Bin Sözleşmeli Askeri Personel Alımı Duyurusu


Sözleşmeli personel alımı kapsamında yayımlanan ilanlara göre Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 bin sözleşmeli uzman erbaş alımı yapacağını ilan etti. İlana göre başvurular kurumların resmi internet sayfası üzerinden belirtilen tarihler arasında yapılacaktır.

İşte her iki kurumun başvuru şartları ve başvuru tarihleri.

Devam etmek için gçrsele tıklayarak ilerleyiniz.