Elbet Bir Gün 3.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 21 Kasım Pazar

Elbet Bir Gün 3.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 21 Kasım Pazar
Elbet Bir Gün 3.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 21 Kasım Pazar...FOX TV'de 21 Kasım Pazar akşamında ilk kez yayınlanan Elbet Bir Gün dizisi birçok kişi tarafından bekleniyordu. Uzun zamandır tanıtımları yayınlanan dizinin 2. bölümü izleyici ile buluştu. Elbet Bir Gün 3.Bölüm Tek Parça İzle...

Kapadokya’nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıptırlar. Gazeteci Murat Güven’in (Kenan Acar) olayı “Kayıp Hayatlar” adlı programında ele almasıyla, Nesime’nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.
 
Feride, yeni bir kimlikle kendisine yeni bir hayat kurmuş ve çok güzel bir evlilik yapmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de geçmişinden gelen sırları vardır.  Nesime ise kardeşinin tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman erişememiştir.
 
Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları program yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.
 

ELBET BİR GÜN YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ