Ebru Akel ve sevgilisi Dr. Melih Gündüz evleniyor! Evlilik teklifi geldi

Ebru Akel ve sevgilisi Dr. Melih Gündüz evleniyor! Evlilik teklifi geldi
Ebru Akel ve sevgilisi Dr. Melih Gündüz evleniyor! Evlilik teklifi geldi... Sabah programlarının güzel sunucusu Ebru Akel sevgilisi Melih Gündüz'den evlenme teklifi aldı. Hürriyet'in haberi göre; Ebru Akel Dr. Melih Gündüz'ün teklifine henüz olumlu cevap vermiş değil

Ebru Akel, bir süredir birliktelik yaşadığı Op. Dr. Melih Gündüz’den geçen günlerde evlenme teklifi aldı. Ancak bu teklifi Ebru Akel'in hemen kabul etmediği iddia edildi.

İlk eşi ve oğlunun babası olan Özer Sancak’tan 2 yıl önce boşanmış olan güzel sunucu, sevgilisi Gündüz'den teklife cevap için biraz zaman istedi.


Doktor Melih Gündüz Kimdir ?

1965 senesinde Erzincan kentimizde dünyaya gelmiştir. 1982 – 1989 seneleri arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp doktoru eğitimi almıştır. Mecburi hizmet görevini 1989-1991 seneleri arasında yurt dışında tamamlamıştır. En son olarak 1992 – 1996 senelerinde ise DR.ZTB DOĞUMEVİ’nde Kadın Hastalıkları Doğum Eğitimi almıştır. Bilimsel yayınları arasında Ulusal dergilerde yayınlanmış 4 adet bilimsel yayın, Ulusal Kongrelerde sunulan 7 bildiri yer almaktadır.

Ayrıca yurt dışında 16 kongre ve kursa yurt içinde ise 58 kongre ve toplantıya katılım göstermiştir.