Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme Son Bölüm 445 Bölüm 7 Haziran 2022 Full İzle

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme Son Bölüm 445 Bölüm 7 Haziran 2022 Full İzle
Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Son Bölüm 7 Haziran Salı İzle!…Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.00’de canlı yayınla Show TV‘de!

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.'00te canlı yayınla Show TV'de!

Sevdiklerine özlem duyanlar burada kavuşacak, acılı annelerin gözyaşları yine burada dinecek. Haklı haksız, suçlu suçsuz Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME’de ortaya çıkacak. Mağdurların kalplerindeki acı dinecek. Didem Arslan Yılmaz, gerçeklerin izini sürmeye devam edecek ve umudunu kaybedenlere ‘vazgeçme’ diyecek.

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak;


gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak.  

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 443. Bölümünde; Mersin'de yaşayan 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç'ın 10 yıl önceki sır cinayetinin faillerinin bulunması için kızı Mercan Öz ve oğlu Murat Kılınç Vazgeçme'ye başvurdu. Yılmaz Kılınç'ın ölümünden sorumlu tutulan Rukiye Kılınç, şüphe oklarının kendisine çevrilmesinin ardından kayıplara karışmıştı. Rukiye'nin sevgilisi olduğu ileri sürülen Ömer Yel'i tanıyan gizli tanık ilk kez konuştu. Sürpriz tanık, Ömer'in Rukiye'yi camide sakladığını söyledi.


16 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu, 24 Ocak'ta Bodrum'da esrarengiz bir şekilde evinde ölü bulundu. Anne Turcen Sakallıoğlu ve baba Mehmet Sakallıoğlu, Vazgeçme'ye başvurdu. Kızlarının ölümüyle ilgili şüpheli olarak görülüp 4 ay cezaevinde kalan anne ve baba kızlarını gerçek katilinin bulunması için Didem Arslan Yılmaz'dan yardım istedi. Şüpheli gözüyle bakılan Ormancı Ramazan, yayına bağlanıp, aşk ve taciz iddialarına yanıt verdi.


6 yıl önce 88 yaşındayken Antalya, Manavgat'a bağlı Evrenseki köyünde kaybolan Gülsüm Nine, o günden sonra bir daha kimse tarafından görülmedi. Gülsüm Çınar'ın kızı Türkan Şeker, annesine ne olduğunu bulabilmek için Vazgeçme'ye başvurdu. Türkan Şeker'in kızı Sacide'nin Gülsüm Çınar'ın kaybolduğu gün eniştesi Mustafa Avcı ile 500 kez mesajlaştığı ortaya çıkmıştı Sacide, Didem Arslan Yılmaz ve annesinin tüm ısrarlarına rağmen sessizliğini bozmadı.


Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 444. Bölüm Show Tv Canlı Yayın İzle

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 445 Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 445. Bölüm FragmanıDidem Arslan Yılmazla Vazgeçme 445 Bölüm 7 Haziran 2022 Full İzlemek için tıkla