Canım Annem Son Bölüm 83. Bölüm 8 Haziran Full İzle

Canım Annem Son Bölüm 83. Bölüm 8 Haziran Full İzle
Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar.

Murat ve Furkan, Murat’ın Nazlı’nın ailesini görmeye gitmesine izin vermemesi nedeniyle karşı karşıyadırlar. Furkan Murat’a rest çekmiştir ve Murat tavrını net şekilde belli etmiştir. Murat, Nazlı’yı pansumana götüreceği zaman onun Furkan’la pansumana gitmek için plan yaptığını öğrenir. Furkan ve Nazlı pansumandan dönerlerken Furkan Nazlı’yı babasını görmesi için evine götürür.

O zamana kadar ailesinin yaşadığı zorluklardan habersiz olan Nazlı, büyüdüğü evin yıkılmış olduğunu görür. Furkan, Nazlı’yı rahatlatmak için hareket ederken tam tersine neden olmuş ve Murat’ın korktuğu şey gerçekleşmiştir. Oya ve Ramo için reklam amaçlı açılan sosyal medya hesabı Kerem’de bir bomba etkisi yaratırken Oya için de kötü bir sürprizdir.


Kerem, bir açıklama duyabilmek için Oya’nın karşısına çıktığında Oya’nın mahcubiyetini görür ancak yaşanan duruma dair kendi hayal kırıklığı çok daha güçlüdür. Yıldız ise Kerem’in Ramo’yla arasında meydana gelecek muhtemel bir kavgayı önlemek için bir şey yapma ihtiyacı duyar. Bu ihtiyaç onu kendisi için hiçbir şey istemediği kişinin, babasının karşısına çıkartacaktır. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!

Canım Annem 83. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla
Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler.


Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar.


Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.Zeynep, melek yüzlü masum bir çocuktur. Narin bir kalbi vardır Zeynep’in. Doğuştan olan kalp rahatsızlığı yüzünden diğer çocuklar gibi koşup oynayamaz.

Bu yüzden onu seven herkes, üzerine titrer, hasta kalbi üzülsün heyecanlansın istemez. Zeynep, annesi Cemre’ye ve babası Murat’a çok düşkündür.

Canım Annem 83. Bölüm 8 Haziran Full İzle