Canım Annem Son Bölüm 81. Bölüm 6 Haziran Full İzle

Canım Annem Son Bölüm 81. Bölüm 6 Haziran Full İzle
Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Nazlı, Furkan’a gerçekleri anlatma konusunda baskı yapsa Furkan onu bu olayın dışında tutmak istemektedir. Murat bütün sıkıntısını hislerini Yusufla paylaşırken Furkan onu duyar. Kerem, Oya’nın çekim fotoğraflarını görünce öfkelenir.

Fakat Oya, Yıldızla aralarındaki gerçeği bildiğini söyleyince fazla ileri gidemez.


Yıldız, evine dönerken evladının babasının himayesinde olduğundan habersiz Kerem’le ilgili ümitlenmektedir.

  Furkan, istifa mektubunu yazdığında Nazlı Muratla çok sert bir konuşma yapar. Bu konuşma, Murat’ı yaralarken Melek sayesinde Furkan’ı geri döndürecektir. 

Canım Annem 81. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla
Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler.

Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar.


Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.Zeynep, Melek yüzlü masum bir çocuktur. Narin bir kalbi vardır Zeynep’in. Doğuştan olan kalp rahatsızlığı yüzünden diğer çocuklar gibi koşup oynayamaz.

Bu yüzden onu seven herkes, üzerine titrer, hasta kalbi üzülsün heyecanlansın istemez. Zeynep, annesi Cemre’ye ve babası Murat’a çok düşkündür.

Canım Annem 81. Bölüm tv yayın saatinde sitemize yüklenecektir

Canım Annem 81. Bölüm 6 Haziran Full İzle