Aşkla Başladı Araya İntikam Girdi Sonunda Aşkla Bitti! 42.Bölümle Ekranlara Veda Etti

Aşkla Başladı Araya İntikam Girdi Sonunda Aşkla Bitti! 42.Bölümle Ekranlara Veda Etti
Aşkla Başladı Araya İntikam Girdi Sonunda Aşkla Bitti! 42.Bölümle Ekranlara Veda Etti... Fox TV'nin sevilerek izlenen dizisi Aşk Mantık İntikam'dan sevenlerini üzen haber geldi. Son olarak 41.Bölümü ile ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam dizisinin 42.bölümü ile final yapacağı duyuruldu. Aşk ile başlayan intikam ile devam eden hikayede yine kazanan aşk oldu. Uzun süredir final havasında devam eden dizi sonunda büyük final ile ekranlara veda ediyor.

Garsonluk yaparak hayatın zorlu yolunda yürüyen Esra'nın hayatı Ozan ile karşılaşmasından sonra değişir. Mühendis olan Ozan ile daha iyi bir hayat şartı için evlenen Esra'nın amacı aşk değildir.

Mantık evliliği ile yola çıkan Esra daha sonra Ozan'ı terk edip gider ve kendisini sevdiğini düşünen Ozan'ın kalbi buna çok kırılır. Daha sonrasında ünlü bir iş adamı olmayı başaran Ozan'ın peşine tekrar düşen Esra'ya bir şans verip sonrasında onu terk eden ve yaşattığını ona yaşatan taraf Ozan olur.


Bütün bu çerçevede devam eden hikayenin sonunda her iki sevgili de birbirinlerin aslında ne kadar çok sevdiğini fark eder ve gerçekten aşık olurlar. Tabiki aşkın meyvesi çocuktur. Çocukları da olacağını öğrenen çift bu aşklarını bir evlilikle taçlandırır ve büyük final yapılır.