Aşk Mantık İntikam Son Kez Ekranlarda! Final Yapmasının Nedeni Ne?

Aşk Mantık İntikam Son Kez Ekranlarda! Final Yapmasının Nedeni Ne?
Aşk Mantık İntikam Son Kez Ekranlarda! Final Yapmasının Nedeni Ne?... Fox TV'de yayınlandığı günden beridir sevilerek izlenen dizilerden olan Aşk Mantık İntikam 42.bölümü ile ekranlara veda ediyor. Final kararı sonrasında birçok izleyen tepki gösterirken dizinin neden dolayı final yaptığı ise merak konusu oldu.

18 Haziran 2021'de ilk bölümü ile izleyicisinin karşısına geçen Aşk Mantık İntikam reytingleri sallamıştı. Uzun süre reytinglerde ilk sırada yer alan Aşk Mantık İntikam klasik aşk dizisinin yaşadığı sonu yaşadı. Reyting sıralamasında değer kaybeden dizi için final kararı geldi. 


Aşkın mantık ve intikam çevresinde dolaştığı dizide Esra ve Ozan'ın hikayesi anlatıldı. İlk olarak Ozan'ın terk eden Esra daha sonra onun zengin olduğunu duyunca yeniden peşinde düştü. Ancak Ozan yaşadığını unutmamış ve intikamını almak için fırsat bulmuştu. Ozan da Esra'yı evlilik öncesinde terk ederek Esra'nın kendisine yaşattığını ona yaşattı.


Daha sonrasında aşkın gerçekte gücüne engel olamayan çift gerçekten birbirlerini sevdikleri için bir araya geldiler. En sonunda çocuk sahibi de olacağı haberini alan Ozan sevincinden havalara uçarken dizi ikisinin yaşayacağı uzun bir hayat olduğu mesajı ile son buldu.