Acun Masterchef Hamza'nın ipini mi çekti işin aslı çok başka çıktı!Masterchef 2021 bu sezon da büyük bir heyecanla devam ediyor. Kıyasıya yarışan 16 kişilik kadroya veda eden son isim iddiası ile konuşulan Hamza Mercimek olmuştu. Mercimek'in vedası hakkında sosyal medya konuşulanlar ise kafaları karıştırdı.

5 sezondur rakiplerini açık ara sollayan ve zirveden inmeden yemek yarışması Masterchef Türkiye 2021, heyecan dolu yeni bölümleri ile TV 8'de ekrana geliyor. . Deneyimli şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri koltuğunda oturduğu yarışmaya veda eden son isim Hamza Mercimek olmuştu.


Yarışmanın başından beri hakkında farklı iddialar ortaya atılan Hamza Mercimek'in Acun Ilıcalı istedi diye yarışmadan elendiği söylentisi sosyal medyada birkaç gündür konuşulanlar arasında.

Son bölümde Emre ile son ikiye kalan ve yarışmaya veda eden Hamza Mercimek'in bu iddialar yüzünden yarışmaya erken veda ettiği söyleniyor.


Kadın Meselesi iddiaları ortalığı karıştırdı.

Sosyal medyada en çok tartışılan konu Acun Ilıcalı'nın yarışmaya müdahale edip etmediği oldu.


Geçtiğimiz günlerde tahsinin yaptığı bir baklavada fırına 35 dilim giren tepsinin 42 dilim olarak geri çıkması fenomen yarışma için kurgu şüphelerini akıllara getirdi.

İşte herkesi şok eden Hamza'nın elenme sebebi
Devam etmek için Görsele t.klayarak ilerleyiniz.