Taha Medya; Profesyonel Aday tanıtım web sitesi yazılımı ile ihtiyaç duyacağınız tüm modülleri sizlere sunan bir sistemdir. Yazılımlarımız Google,Yandex ve Bing gibi arama motorlarıyla son derece uyumlu bir altyapıya sahiptir.
Talep edildiği takdirde özel tasarım ve özel yazılım yapılmaktadır.

Örnek Site

Clipboard Menu


Hosting (site alanı)

Bir site için sunucu hızı ve güvenliği çok önemlidir..
Satın alacağınız bu sistemde hosting hizmeti tarafımızca sağlanacaktır...

Grafik Tasarım

Yazılımımız CSS sistemi ile yapılmış olup düzenlemelere olanak sağlamaktadır. Siteler Sİyasi Partilerin Kurumsalları dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Yönetici Paneli

Türkçe olarak hazırlanmış yönetici panelinden çok rahat bir şekilde sitenizi yönetebileceksiniz. Bir den fazla kullanıcı tanımlama imkanı vardır. sitenin bütün özellikleri panele bağlıdır.

Arama Motoru Optimizasyon

Yapmış olduğumuz çalışmalar üst düzey google uyumluluğuna sahip olup, çok kısa sürede üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak alt yapıya sahiptir.

Kullanım Kolaylığı

Sistemde yer alan bütün özellikleri kullanabilmek için herhangi bir eğitime gerek yoktur. Facebook kullanan her internet kullanıcısı çok rahat bir şekilde editörlük yapabilir.

Bilmeniz Gerekenler

Aday Site yazılımı hangi yazılım dili ile yapılmaktadır..
Taha Medya Yapmış olduğu yazılım çalışmalarını PHP yazılım dili gerçekleştirmekte olup MySQL veri tabanı sistemi kullanmaktadır...
Foto Galeri sisteminde toplu resim yükleme
Foto galeri sistemimiz de Oluşturduğunuz albüme toplu olarak resim ekleme imkanı sağlamaktadır.
Resim Optimizasyonu
Sistem googleye uyumluluğu artırmak ve, esnekliği sağlayabilmek için eklediğiniz resimleri sistemde kullanacağı alanlara göre optimize etmektedir..
Mobil Destek
Yazılımımızda Mobil desteği mevcuttur.
Copyrights © 2006 Taha Medya
palmiyekocak.com