Taha Medya Hakkında
Banka Hesap Bilgilerimiz
 
Biz Kimiz?
Taha Medya Firma Profili

Taha Medya çalıştığı markalara tam destek reklam ve tanıtım hizmeti veren bir web tasarım ve reklam ajansıdır.

Firma olarak markaların ihtiyaçlarına, web tasarım, reklam-tanıtım bütçelerine ve rekabette bulundukları sektörün gereklerine uygun kısa ve uzun vadeli reklam stratejileri geliştirip, müşterilerimize bu doğrultuda hizmet vermekteyiz.

Taha Medya  olarak sunduğumuz hizmet ve ürünlerde kalite ve güvenden asla taviz vermeden, isabetli web tasarım reklam-tanıtım stratejilerimiz, orijinal fikirlerimiz ve çarpıcı tasarım çalışmalarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Müşterilerimize dışardan çalıştıkları bir reklam ajansı gibi değil, kendi içlerinde barındırdıkları bir birimmiş gibi hizmet vermekteyiz.

 

Sizlerde günümüzün ağır rekabet koşullarında farklı bir yerde olmayı, reklam-tanıtım faaliyetlerinizde firmanıza ticari bir katma değer katmayı istiyorsanız; Grafik Tasarımdan, Web Tasarımından, İnteraktif Uygulamalara, Tanıtıcı Filmden Promosyona kadar geniş hizmet zincirimizden faydalanabilirsiniz

İşinde profesyonel ve deneyimli kadromuz, son teknoloji donanımlarımız ve çözüm ortaklarımızla sizler için kesintisiz hizmete hazırız.